Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

Sobczyk obsługuje miasto Częstochowa oraz okolice. Sobczyk udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Jeep. Firma Sobczyk oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Częstochowa! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Sobczyk, aby znaleźć nowe lub używane auta Jeep. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Sobczyk. Zobacz nasze aktualne promocje Jeep. U nas w Sobczyk mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze doskonałego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego.

 

Możesz również serwisować swój pojazd Alfa Romeo i Jeep w firmie SOBCZYK. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Sobczyk obsługuje miasto Częstochowa, jak również okolice.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

SOBCZYK, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT