Promocja

W leasingu 100% z rabatem do 12 000 zł


Jeep Renegade w leasingu 100% z rabatem do 12 000 zł

Sprawdź szczegóły oferty

Renegade to najmniejszy Jeep w rodzinie, który swoim temperamentem i żądzą przygód nie ustępuje większym Jeepom. Pokrewieństwo z legendarnym Wranglerem, do którego bezpośrednio nawiązuje stylistyka tego nowoczesnego SUV-a, zobowiązuje. Renegade jest dostępny z dwoma rodzajami napędu – na cztery lub dwa koła oraz 9-biegową automatyczną skrzynią, która zapewnia lepsze osiągi. Wyposażony jest też w liczne funkcje, dzięki którym doskonale radzi sobie w każdym terenie, bogatą gamę oszczędnych silników i najnowszą technologię. Komfortowo może nim podróżować 5 osób, którym zapewnia zaskakująco obszerną przestrzeń bagażową oraz możliwość dzielenia się wrażeniami z drogi dzięki usługom UconnectTM LIVE.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Amerykański Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) przyznał modelowi Jeep® Renegade najwyższą ocenę w kategorii bezpieczeństwa „Top Safety Pick".

Czytelnicy specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover" przyznali modelowi Jeep® Renegade prestiżowy tytuł „SUV Urbain de l'Année 2019".

Już piąty rok z rzędu Jeep® Renegade został uznany za najlepszego „Subkompaktowego SUV-a" według specjalistycznego niemieckiego magazynu „OFF ROAD".

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Rabat dotyczy modelu Jeep Renegade w wersjach Limited, S i Trailhawk, z wyłączeniem silnika benzynowego GSE T3,  z roku produkcji 2019. Ilość samochodów w promocji ograniczona. Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Całkowity koszt leasingu wynoszący 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym.

Logo

-->