Jeep® Wrangler Unlimited 4xe Plug-in Hybrid

Już od zł 362 200
Modele
Hybryda
380 KM
3,5 - 4,1 (l/100 km) / 22,1 - 23,9 (kWh/100km)
4
79 - 94 (g/km)
Automatyczna

Szczegóły

Osiągi

4XE: JEEP® WRANGLER UNLIMITED PLUG-IN HYBRID

Elektryfikacja zwiększyła osiągi nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid. Jest potężniejszy, wydajniejszy i jeszcze bardziej elektryzujący.

 

EWOLUCJA OSIĄGÓW

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid odpowiada na nowe wyzwania związane z mobilnością, zachowując kluczowe elementy, dzięki którym przeszedł do historii. Połączenie silnika elektrycznego z turbodoładowanym silnikiem benzynowym dostarcza mocy do 380 KM oraz 637 Nm momentu obrotowego, nawet przy niskich obrotach silnika.

NOWY NAPĘD WRANGLERA

Ewolucja hybrydowa Wranglera zachowuje tradycyjne możliwości SUVów Jeep®, poprawiając ich wydajność. W trybie hybrydowym zużycie energii i emisje są zmniejszone w porównaniu z silnikami spalinowymi. W trybie elektrycznym można przejechać do 50 km nie wytwarzając CO2. 

 

NIESAMOWITA MOC

Mobilność hybrydy Plug-In nie tylko utrzymuje osiągi Wranglera w terenie, ale wręcz je poprawia. Dzięki silnikowi elektrycznemu pracującemu razem z silnikiem benzynowym turbo, jest w stanie przekazać maksymalny moment obrotowy nawet przy niskich obrotach silnika, poprawiając tym samym kontrolę podczas wspinaczki. Wrangler 4xe wyróżnia się także swoją zdolnością korzystania wyłącznie z napędu elektrycznego 4x4, nawet na niższych biegach.

ZASILANIE PRZYSZŁOŚCI

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid odpowiada na codzienne wyzwania dzięki nowemu hybrydowemu napędowi na cztery koła 4xe, dostarczając do 380 KM mocy i osiągając przyspieszenie 0-100 km/godz. w 6,4 sekundy.

TRAIL RATED® 

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid szanuje dziedzictwo SUVów poprzez wyjątkowe osiągi i legendarną wytrzymałość marki Jeep®. Logo Trail Rated® to jedyny emblemat Jeep® który świadczy o tym, że zaliczył on szereg testów na drogach gruntowych oraz nawierzchniach pokrytych wodą, błotem i śniegiem, a także na stromych podjazdach.

ERA HYBRYD PLUG-IN

Silnik nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid wyróżnia się wszechstronnością.

 

SILNIK BENZYNOWY

2.0 272 KM AT8

Silnik benzynowy 2.0 Turbo montowany z przodu dostarcza samodzielnie do 272 KM (200 kW) mocy. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 400 Nm.

 

SILNIK ELEKTRYCZNY

145 KM

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid posiada potężny silnik elektryczny. Ten silnik, umieszczony przed skrzynią biegów, jest w stanie dostarczyć do 107 kW (145 KM) mocy i maksymalny moment obrotowy 245 Nm, nawet przy niskich obrotach silnika.

 

*Dane dotyczą jedynie modułu P2.

 

HYBRID MODE SELECTOR

System Hybrid Mode Selector, umiejscowiony z lewej strony kierownicy nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid, pozwala na wybranie stylu jazdy, który spełnia Twoje oczekiwania.

WYPRÓBUJ RÓWNIEŻ Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 4X4

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid jest również dostępny w wersji z mocnym silnikiem benzynowym 2.0L Turbo, który zapewnia moc do 272 KM przy momencie obrotowym 400 Nm.

 

ZDOLNOŚĆ BRODZENIA

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid jest jeszcze lepiej przystosowany do pokonywania brodów. Dzięki szczelnie chronionej baterii możesz liczyć na zdolność brodzenia do 762 mm.

 

8-BIEGOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Silniki Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid są połączone z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów TorqueFlite, która pomaga zoptymalizować osiągi podczas jazdy. Jej łatwość obsługi, duża responsywność i płynna praca sprawiają, że jest idealna na każdy rodzaj terenu.

 

ZDOLNOŚĆ HOLOWANIA

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid pasuje do najbardziej dynamicznych i ekscytujących stylów życia. Dzięki tylnemu hakowi możesz łatwo holować różnego rodzaju przyczepy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

SELEC-SPEED CONTROL

Z połączenia Hill-Ascent Control i Hill-Descent Control powstał Selec-Speed Control. Jest to system bezpieczeństwa pozwalający kierowcy na utrzymanie stałej prędkości podczas wspinaczki lub zjeżdżania ze wzniesień na kamienistym i wyboistym podłożu oraz na wielu innych rodzajach trudnego terenu. Dzięki temu systemowi ESC może kontrolować moment obrotowy i stopień hamowania, aby utrzymać żądaną prędkość w trudnym terenie.

 

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid posiada tempomat adaptacyjny ze zintegrowaną funkcją Full Stop. Ten system pozwala Ci ustawić prędkość jazdy i jednocześnie utrzymywać bezpieczną odległość od pojazdu przed Tobą. Dodatkowo, dzięki funkcji Full Stop pojazd zatrzyma się sam jeśli wykryje zagrożenie.

 

AKTYWNE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid może niezależnie monitorować prędkość lub dystans od pozostałych pojazdów, nawet w ciężkich warunkach, dzięki wielu czujnikom i systemom bezpieczeństwa.

 

AUTOMATYCZNE ŚWIATŁA DROGOWE

Reflektory Full LED nowego Jeepa Wranglera Unlimited Plug-in Hybrid wykrywają zbliżające się pojazdy i dostosowują natężenie światła, aby nie oślepiać innych kierowców.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

E-COASTING

Unikalny system E-Coasting umożliwia nowemu Jeepowi Wranglerowi Unlimited Plug-in Hybrid na ładowanie się podczas jazdy. Po jego uruchomieniu, system ten odzyskuje energię wyprodukwaną podczas hamowania, zwalaniania i toczenia się, a następnie używa jej do naładowania baterii.

7-CALOWY CYFROWY WYŚWIETLACZ ZEGARÓW

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid posiada nowy 7-calowy wyświetlacz zegarów, który można konfigurować na ponad 100 różnych sposobów, aby szybko i intuicyjnie odnajdywać dane dotyczące prędkości, pozostałego zasięgu, ciśnienia w oponach i wiele innych.

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid pozwala Ci bezpiecznie połączyć swojego smartfona, nie odwracając uwagi od drogi.

ANDROID AUTO™

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid integruje nowe funkcje Android Auto™ z systemem mulitmedialnym Uconnect™. Zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do Twoich ulubionych aplikacji, takich jak Mapy Google i YouTube Music poprzez ekran dotykowy lub przyciski sterujące na kierownicy.*Android Auto, Google Play i inne znaki handlowe są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc.

APPLE CARPLAY

W nowym Jeepie Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid możesz korzystać ze smartfona nie odwracając uwagi od prowadzenia. System multimedialny Uconnect™ wykorzystuje nowe bezprzewodowe funkcje jak Apple CarPlay®. Pozwala użytkownikom iPhone’ów na korzystanie z Apple Maps, wiadomości, telefonu i Apple Music poprzez asystenta głosowego Siri lub ekran dotykowy w samochodzie.

*CarPlay, iPhone, i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple.

LEPSZY WIDOK

Manewrowanie jest teraz jeszcze prostsze dzięki kamerom z przodu i z tyłu nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid. Ta technologia sprawia, że prowadzenie jest bardziej komfortowe, mimo martwych stref i przeszkód, a manewrowanie jest szybkie i łatwe.

AUDIO ALPINE® PREMIUM

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki systemowi nagłośnienia Alpine® Premium. System składa się z 12-kanałowego wzmacniacza o mocy 552 W oraz 9 głośników włącznie z subwooferem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

IKONA STYLU

Ekskluzywne emblematy 4xe, błękitne naklejki profilowe, nowe wzory felg i bogate wykończenie jeszcze bardziej podkreślają charakter i osobowość nowego Jeepa Wranglera Unlimited Plug-in Hybrid.

 

ESENCJA ŚWIATA 4XE

Natura Jeepa® Wrangler pozostaje niezmienna. Ewoluuje i staje się częścią świata 4xe dzięki unikalnym i rozpoznawalnym detalom stylistycznym.

 

PRZYGODA NA OTWARTYM POWIETRZU

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid zachował swojego ducha poszukiwacza przygód i jest gotowy na nowe wyzwania w terenie.

SKŁADANA PRZEDNIA SZYBA

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid zachował wszystkie kultowe cechy Wranglera, takie jak opuszczana przednia szyba. W porównaniu z poprzednimi modelami, możesz opuścić ją jeszcze łatwiej, wykręcając mniej śrub.

 

ZDEJMOWANY DACH I WYJMOWANE DRZWI

Sztywny dach, miękki dach, bez dachu lub dach otwierany elektrycznie. Z wszystkimi drzwiami lub bez drzwi. Na pokładzie Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid możesz cieszyć się prawdziwym uczuciem otwartej przestrzeni dzięki różnym dostępnym konfiguracjom. Unikalny system drążków różnych długości do demontażu sprawia, że zdejmowanie każdego elementu jest łatwe.

NOWY DESIGN KÓŁ

Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid posiada koła gotowe na każde wyzwanie w mieście lub na niezbadanych szlakach. Rubicon jest standardowo wyposażony w 32-calowe terenowe opony i 17-calowe felgi, natomiast Sahara posiada 18-calowe dwubarwne felgi z lekkich stopów z wykończeniem w kolorze Szary Tech dla bardziej eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

LEGENDARNA DUSZA

Wszeschtronność, przestrzeń i komfort, nie zapominając o stylu i osobowości. Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid posiada podgrzewane skórzane fotele, dużo przestrzeni dla każdego pasażera oraz wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych schowków jakże przydatnych na wyprawach terenowych.

 

STYL KAŻDEJ WYPRAWY

Na pokładzie nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid każda wyprawa zmienia się w niezwykłą przygodę. Podgrzewane przednie fotele i kierownica, satynowe wykończenie sprzętu, ergonomiczne przyciski, zwiększona przestrzeń dla nóg pasażerów, wygodne podłokietniki oraz wiele schowków gwarantują komfort i funkcjonalność nawet podczas najcięższych wyzwań.

OTWARTE NIEBO

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid został zaprojektowany, abyś mógł cieszyć się otwartym powietrzem. Wybierz sztywny dach Freedom Top® ze zdejmowanymi panelami lub miękki dach Sunrider® bez zawiasów dla zachwycających widoków.

 

ŁADOWNOŚĆ

Wytrzymały, wszechstronny i z ładownością 548 litrów w konfiguracji z 5 miejscami. Nowy Jeep® Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid dostosowuje się do Twojego stylu życia i towarzyszy Ci w mieście i na bezdrożach.

 

WNĘTRZE PRZYSTOSOWANE DO MYCIA BIEŻĄCĄ WODĄ

Wnętrze nowego Jeepa Wrangler Unlimited Plug-in Hybrid jest całkowicie dostosowane do mycia bieżącą wodą dzięki otworom pozwalającym na jej odpływ.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Jeep Wrangler 4xe
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje